Ta strona zniknie za:

Chciałbyś dostać na tacy piekielnie skuteczne strategie działania, 
które tylko w ostatnich pięciu latach pozwoliły na liczne podróże
i budowę firmy przynoszącej ponadprzeciętne zyski?

 

Już za chwilę pokażę Ci, jak krok po kroku w ciągu 7 lat od zera zbudowałem biznes dający wolność, szczęście i pieniądze. 

Drogi Przyjacielu!

Możesz stać się osobą, która odważnie sięga po swoje marzenia, zna swoje mocne strony i dysponuje piekielnie skutecznymi strategiami jakie psychologia zmiany osobistej zgromadziła przez ostatnie lata.

Ponadto:

a) potrafi radzić sobie z porażkami i „mentalnym osłabieniem”

b) jest niesłychanie zdeterminowana i ZAWSZE osiąga to, czego chce

c) jest tak efektywna, że potrafi w 3 dni zrobić to, co innym zajmuje tydzień

d) potrafi budować fantastyczne relacje z wpływowymi ludźmi

e) wie jak przyciągać do siebie ludzi, którzy stają się zaufanymi klientami wracającymi przez lata

f) wie jak robić marketing tak, by każda zainwestowana złotówka zwracała się pięciokrotnie!

Wiem, że gdzieś w głębi duszy marzysz o tym, by żyć godnie. Chcesz być szczęśliwym i chcesz, aby nigdy na nic nie brakowało Ci pieniędzy. Zgadza się?

W takim razie koniecznie czytaj dalej. 

Gotowy?

Jeśli zamierzasz:

 • wiedzieć jak wyznaczać swoje cele, aby zawsze je osiągać
 • zbudować system planowania, który będzie Cię prowadził prosto do celu niczym najlepszy system GPS
 • być osobą, która kipi motywacją, energią i pewnością siebie
 • wiedzieć jak mieć czas na pracę, hobby oraz rodzinę i znajomych
 • pokonać wszelkie lęki i hamulce, które teraz powstrzymują Cię przed działaniem
 • podejmować lepsze decyzje
 • nawiązywać wspaniałe relacje z ludźmi, którzy jednym telefonem załatwiają sprawy, na które normalnie czego się miesiącami

… to czytaj każde słowo na tej stronie, bo zaraz zdradzę Ci wszystkie moje tajemnice.

W takim razie…

Wycisz telefon, wyłącz Facebooka
i zamknij drzwi do pokoju, w którym jesteś,
bo zaraz wyspowiadam Ci całą prawdę o tym, jak znalazłem się wśród 5% najlepiej zarabiających Polaków

…mimo, że jestem tylko blogerem i pracuję nie wychodząc z domu.

Wiem, że możesz podchodzić do tego sceptycznie, więc zaraz pokażę Ci dowody. 

Portal bankier.pl podaje statystyki pokazujące, że powyżej 7000 zł zarabia 3,47% Polaków. Powyżej 14000 zł zarabia zaledwie 0,06%! Potrzebowałem pięciu lat, żeby dołączyć do tego grona.

Najlepsze jest to, że część moich klientów, którym przekazałem wiedzę jak to zrobiłem osiągnęła te same wyniki w niespełna dwa lata

Przejdźmy do rzeczy 

Kiedy zakładałem blog nawet nie marzyłem o tym, że z biegiem czasu stanie się on źródłem motywacji i inspiracji do spełniania marzeń kilkudziesięciu tysięcy czytelników.

Gdyby ktoś wtedy powiedział mi, że będę tworzył produkty kupowane przez ludzi na całym świecie, prowadził szkolenia gromadzące po kilkaset osób na sali i miał możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie…

…jedynie bym się uśmiechnął i pokiwał z niedowierzaniem głową.

Tego wszystkiego udało się dokonać i nie chcę, żebyś odebrał to jako chwalenie się. Na początku wcale nie było lekko. Zajmowałem się wtedy szybkim czytaniem i efektywną nauką. Chciałem robić szkolenia z tej tematyki, ale…moich stron nikt nie odwiedzał, a telefon milczał.

Przeczytałem dziesiątki książek, przerobiłem mnóstwo kursów i zacząłem wreszcie zarabiać większe pieniądze, ale wierz mi, nie wspominam tego okresu zbyt dobrze bo wtedy…

Harowałem jak wół!

Pracowałem od rana do nocy przez wiele tygodni. Jak wracałem do domu po całym dniu, to nawet nie chciało mi się rozmawiać z narzeczoną. 

Postanowiłem wszystko wywrócić do góry nogami i osiągnąłem spektakularne efekty.

W ciągu ostatnich 5 lat:

 • Przebiegłem pięć maratonów i jeden ultramaraton
 • Łącznie na moich seminariach, szkoleniach na żywo i online pojawiło się ponad 30.000 osób
 • Napisałem pierwszą na świecie książkę w formie 2booka "Liczy się efekt!"
 • Zwiększyłem obroty w firmie o 400%
 • Wprowadziłem na rynek 9 nowych produktów
 • Ośmiokrotnie zwiększyłem ilość czytelników bloga
 • Przeszedłem z trybu „ja to najlepiej zrobię sam” i powiększyłem zespół do siedmiu osób
 • Odwiedziłem Disneyland (co w dzieciństwie było marzeniem moim i mojej żony)
 • Przeprowadziłem się do dużego domu, w którym mam swoje własne studio
 • Skakałem na bungie i ze spadochronem
 • Latałem szybowcem
 • A od kilku miesięcy jestem także inwestorem

A teraz najlepsze:

Wszystko zorganizowałem tak, że mogę pracować z dowolnego miejsca na świecie. To nie jest teoria, ale o tym za moment. Zanim przejdę do konkretów muszę Ci coś wyznać:

Brrrr…Nienawidzę zimy!

Nie wiem jak Ty, ale ja uwielbiam słońce. Z początkiem roku zawsze czuję spadek energii i moje obroty zwyczajnie zwalniają.

Zawsze marzyłem o tym, żeby w tym czasie wyjechać gdzieś na wakacje, ale wiesz jak to jest: praca, później przeprowadzka, pojawiło się dziecko i nie było łatwo to zorganizować.

Jednak w pierwszym kwartale 2016 roku zabrałem żonę i córeczkę na miesiąc na Teneryfę, a dokładniej do miejscowości Adeje. Jak się okazało nie było mnie miesiąc, a firma działała jak w zegarku. 

W poniższym nagraniu możesz zobaczyć kilka kadrów z tej wyprawy ;) 

 Jak tego dokonałem?

Zawsze myślałem, że skoro urodziłem się w Polsce, a w domu nam się nie przelewało, to jestem skazany na przeciętne życie. Jednak w książce „Sekrety Amerykańskich milionerów” przeczytałem, że większość milionerów doszła do swojego majątku samodzielnie. Nie dostali spadku, nie mieli znajomości, ani nie pochodzili z bogatych rodzin.

Kiedy to przeczytałem, to pomyślałem…

„Jest dla mnie nadzieja!”

Ale to nie było takie proste. Zanim zacząłem całkiem nieźle zarabiać musiałem zmienić swój sposób myślenia. Bez solidnych fundamentów nie da się zbudować solidnego budynku.

Pierwszą rzeczą, którą musiałem zrobić było:

PRZEJĘCIE STERÓW – wziąłem życie w swoje ręce. Odkryłem dlaczego wiem co robić, wiem jak to zrobić, a mimo to tego nie robiłem.

Dowiedziałem się, co mnie paraliżowało przed podjęciem działania. Ty też poznasz mechanizmy, które Tobą kierują. Dopiero kiedy je rozbroisz niczym saper bombę, to jesteś w stanie przejąć nad nimi kontrolę.

Poznałem strukturę mobilizacji. Jak to jest, że pewne sprawy odwlekasz tygodniami (nauka, projekty), a nagle potrafisz je domknąć w jeden dzień? Taką mobilizację możesz mieć każdego dnia! Chcesz?

Niestety na rynku rozwoju osobistego sprzedaje się ludziom mnóstwo syfu. Wmawia się, że jak połamiesz strzałę, pochodzisz po węglu czy rozwalisz deskę ciosem karate, to już możesz wszystko. Na tych szkoleniach wmawiano Ci, że jesteś wspaniały i masz ogromny potencjał. Wiem bo sam bywałem na takich seminariach i nie dały mi nic poza napompowaniem, które po kilku dniach znikało.

Jednak i Ty i ja wiemy, że jest inaczej. Wiem, że jesteś leniwy. Wiem, że odwlekasz. Wiem, że brakuje Ci siły przebicia i wiary w siebie. Wiem, że masz słomiany zapał i nie potrafisz dokończyć tego co zacząłeś. Wiem, że zawsze masz jakąś durną wymówkę przed tym, żeby nie zabrać się do roboty.

Wiem to, bo sam siedziałem w tym bagnie, ale szybko się z niego wyrwałem.

Następnie musiałem:

UWIERZYĆ W SIEBIE – co innego mieć wielkie marzenia, a co innego uwierzyć, że można po nie sięgnąć. Też tak masz? Prawda jest taka, że wiara w siebie nie bierze się z kosmosu, lecz tworzy się ją wykorzystując konkretne elementy.

Dzięki temu, że wierzysz w siebie odkrywasz moc do prawdziwego działania, która pozwoli Ci wręcz taranować wszystkie przeszkody i skutecznie realizować swoje plany.

Kolejny krok to:

JAK WYZNACZAĆ I PLANOWAĆ CELE – Daję Ci cudownie uporządkowany zestaw starannie wyselekcjonowanych sposobów na to jak wyznaczyć i zaplanować cel.

Wiele osób przeraża ogrom technik planowania. Zrobiłem z tym porządek. Wyrzuciłem bezużyteczne śmieci. Zostawiłem najlepsze metody o największej sile rażenia. Pogrupowałem je, dzięki czemu proces tworzenia skutecznego planu działania jest prosty i czytelny.

Już nigdy się nie zgubisz! Zawsze wiesz, w jakim miejscu jesteś i jaki jest następny krok. Zawsze zmierzasz prosto do celu, jaki sobie wyznaczysz.

Oraz:

JAK PORADZIĆ SOBIE Z PORAŻKAMI – Czy wiesz, że możesz przestać traktować porażki jako coś, co przeszkadza w osiągnięciu celów? Często są ona najlepszymi nauczycielami.

Wszystko sprowadza się do tego, żeby wiedzieć jak odciąć emocje i przeanalizować swoje błędy. Takie podejście pozwoli Ci przekuwać niepowodzenia w największe sukcesy!

I na koniec:

PRODUKTYWNOŚĆ  – czy tego chcesz czy nie czas pędzi jak szalony. Nie wiem czy masz 25 lat, czy może jesteś po 40-stce. To nie ma znaczenia! Znaczenie ma to jak wykorzystujesz swój czas.

Nauczę Cię strategii, dzięki którym osiągniesz efekty tak szybko, że Twoim znajomym i rodzinie z wrażenia opadnie szczęka. Będziesz wstawał o wschodzie słońca, miał mnóstwo energii bez potrzeby sięgania po kolejną kawę.

To nie jest fizyka kwantowa. To szereg bardzo konkretnych zasad, które dostajesz na tacy. Wszystkiego można się nauczyć krok po kroczku, jak w przedszkolu.

Jeżeli chcesz wznieść się na kolejny poziom musisz wiedzieć coś, czego ja niestety nie zrozumiałem na początku swojej drogi.

Mając konkretny cel, dobry plan, odpowiednie narzędzia, sposoby i strategie, determinację…

oraz odpowiednich ludzi wokół siebie jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdy cel jaki sobie wyznaczymy.

Każdego dnia dostaję mnóstwo maili od czytelników i klientów, a czytając komentarze pod ostatnimi nagraniami byłem wręcz wstrząśnięty.

Okazuje się, że problemy, które spędzają sen z powiek ogromnej ilości ludzi to:

 • słomiany zapał
 • brak determinacji
 • lenistwo
 • strach przed porażką i opinią innych
 • złe nawyki
 • brak wyraźnego celu w życiu
 • brak wsparcia w najbliższym otoczeniu
 • brak pewności siebie
 • obawa, że najlepsze lata na działanie już minęły
 • szybko gasnąca motywacja
 • brak wiedzy i umiejętności z zakresu marketingu i budowy marki osobistej
 • brak wiedzy o tym, jak nawiązywać i utrzymywać wspaniałe i wspierające relacje międzyludzkie

Być może przerabiałeś różne książki i kursy. Może byłeś na szkoleniach lub seminariach gdzie mówiono Ci, że masz ogromny potencjał, ze jesteś arcywyjątkowy i w ogóle oh ah.

Wracałeś ogromnie zmotywowany i mówiłeś sobie, że teraz świat należy do Ciebie, ale po kilku dniach emocje opadły i niestety niewiele się zmieniło, a jeśli nawet, to nie tyle ile chciałeś.

Zatem żarty na bok – czas zrobić z tym porządek.

W tym miejscu mam dobrą wiadomość

Podjąłem decyzję o zwiększeniu zatrudnienia. Już dawno powinienem to zrobić. Będą potrzebne kolejne osoby do montowania video, tworzenia stron www, graficy, copywriterzy, specjaliści od promocji w mediach społecznościowych, sprzedaży, reklamy na Facebooku i AdWords.

Tych ostatnich będę potrzebował w pierwszej kolejności, bo żeby firma mogła się rozwijać, to muszę zatrudnić osoby, które pomagają wygenerować dla niej zyski. 

Stworzenie świetnego zespołu to droga sprawa. Jak dobrze wszystko policzyłem, to w  najbliższych miesiącach prawdopodobnie czeka mnie inwestycja w ludzi rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Co mogę z tym zrobić?

1. Opłacić ich z oszczędności i bieżących wpływów – to jest do zrobienia, ale musiałbym naruszyć „nienaruszalne” oszczędności. Nie do końca podoba mi się też wizja rezygnacji z małych przyjemności. Na pewno w tej opcji musiałbym jeszcze bardziej kontrolować nasze finanse.

2. Sfinansować to z dotacji dla firm – szczerze mówiąc obawiam się, że załatwiając to utonę w papierach i procedurach. Będę siedział z nosem w papierach zamiast zająć się rozwojem firmy.

3. Linia kredytowa – szybka, łatwa kasa, która w zasadzie jest w zasięgu ręki, bo nie ma tygodnia, żeby nie dzwonił do mnie jakiś bank z propozycją pożyczki. Jednak ja mam straszną alergię na wszelkiego rodzaju długi.

4. Zarobić dodatkowe pieniądze, które pozwoliły by to wszystko sfinansować.

Najbardziej do mnie przemawia opcja numer cztery, dlatego postanowiłem zrobić największą promocję w historii bloga.

Jest też zła wiadomość…

W związku z tym, że szykowane zmiany są naprawdę potężne, to będzie ostatnia szansa, żeby dostać te produkty. Z wszystkiego co wypuściłem na rynku pozostaną tylko dwa, z kilkunastu produktów. Cała reszta bezpowrotnie zostanie wycofana ze sprzedaży i nie będzie już nigdy możliwości ich zakupu.

Dlaczego teraz?

Odpowiedź jest prosta – 21 maja będę obchodził 30 urodziny :-) Nie ma lepszej daty na wprowadzenie tak wielkich zmian.

Wchodzę w kolejną dekadę i mam nadzieję, że będzie to dekada bardzo mocnego rozwoju biznesu (także poza granicami Polski). 

Do tej pory bardzo dużo eksperymentowałem, sprawdzałem co działa, w czym się najlepiej czuję i jaki styl życia chciałbym prowadzić. Mamy już wypracowane modele, procedury i strategie. Czas zwiększyć skalę działania.

Oto produkty, które nabędziesz za ułamek ceny:

Totalna Metamorfoza (wartość 997 zł)

Bez wątpienia jeden z najtwardszych kursów na temat zmiany osobistej.  To trening, podczas którego usłyszysz wiele gorzkich słów. Wiele rzeczy Cię zaboli. Będziesz na mnie wściekły!

Stworzyłem ten kurs z myślą o osobach, które chłoną ogromne ilości wiedzy (czytają książki, blogi, chodzą na szkolenia i seminaria), a jednocześnie… są zakręcone jak słoik na zimę. Ten program spowoduje mocne „trzęsienie ziemi” w Twoim życiu. Poznasz mnie z innej, nieco mroczniejszej strony 

Ostatni moduł z tego kursu „Ekstremalna Produktywność” spokojnie mógłby być osobnym kursem ponieważ trwa ponad 3 godziny. Z tego modułu dowiesz się jak zarządzać swoim życiem, aby wszystko działało jak w szwajcarskim zegarku. Będziesz wiedział co i kiedy zrobić, żeby osiągnąć swoje cele. Piekielnie mocna rzecz, a to tylko jeden z dziewięciu modułów.

Kurs składa się z 9 modułów, a łączna długość nagrań wynosi 12 godzin i 21 minut. 

Extreme Productivity (wartość 397 zł)

Jeżeli chcesz rozwiązać któryś z poniższych problemów:

 • Pracujesz od rana do wieczora, ale efekty przychodzą powoli i są znacznie poniżej Twoich oczekiwań
 • Masz do zakończenia dziesiątki różnych spraw (a ciągle pojawiają się nowe!)
 • Masz wyrzuty sumienia kiedy odpoczywasz (bo pewnie Twoja konkurencja w tym czasie pracuje)
 • Chcesz być na bieżąco z trendami panującymi w Twojej branży
 • Spędzasz długie godziny przed komputerem, a na koniec dnia okazuje się, że nie zrobiłeś nic ważnego, albo niewiele

to powinieneś przerobić ten kurs. Na tym szkoleniu dostaniesz gotowe procedury, dokładnie krok po kroku dowiesz co robić, jak robić, kiedy robić i najważniejsze PO CO to robić.

Nie proponuję Ci tylko wędki: dostaniesz ode mnie wędkę, ryby i cały staw! A wisienką na torcie będzie mocne know-how i mnóstwo przykładów.

Jeżeli zrobisz wszystko jak należy będziesz pracował efektywnie niezależnie od tego czy za oknem świeci słońce czy aura jest pochmurna i przygnębiająca.

Łączna długość nagrań wynosi 8 godzin i 50 minut.

Twoja Prawdziwa Moc (wartość 997 zł)

W tym kursie:

 • Ocenisz swoją sytuację życiową. Być może nieświadomie wiele wspaniałych rzeczy „zamiotłeś pod dywan” zamiast wykorzystać siłę rozpędu, do realizacji kolejnych ambitnych planów. 
 • Poznasz swoje wartości i dowiesz się dlaczego ich odkrycie jest ważnym elementem w tej całej układance. Wartości są naszym kompasem i jeśli ich nie poukładasz, to będziesz się miotał w sytuacjach, które nie są czarno – białe.
 • Dowiesz się jak przestać użalać się nad samym sobą i zacząć wreszcie żyć własnym życiem. Narzekanie nie rozwiązało nigdy żadnego problemu. Problemy rozwiązuje się DZIAŁANIEM. 
 • Odkryjesz w sobie moc do prawdziwego działania, która pozwoli Ci niszczyć wszystkie przeszkody i skutecznie realizować swoje życie.
 • Dowiesz się jaka moc kryje się za swoimi własnymi sukcesami. Zdradzimy Ci jak napędzać się do aktywnego życia i jak wykorzystać moc tego, co już osiągnąłeś.
 • Poznasz techniki, które pozwolą Ci wyznaczyć swoje cele. To sprawi, że będziesz się budził pełen entuzjazmu, bo wiesz dokąd zmierzasz.
 • Odkryjesz jak sobie radzić ze: zniechęceniem, słomianym zapałem, strachem i innymi problemami, które blokują Twoją Prawdziwą Moc. Będziesz nie do zatrzymania! Jesteś w stanie zaplanować i zrealizować cokolwiek chcesz. To może być awans, zrzucenie wagi, zaprzestanie palenia lub rozkręcenie własnego biznesu. 
 • Poznasz techniki, które pozwolą Ci działać pomimo strachu i realizować swoje marzenia.
 • Odkryjesz, że tak naprawdę strefa komfortu nie ma nic wspólnego z wygodą. Dowiesz się jak ją opuścić i czerpać 100% z własnego życia.

Łączna długość nagrań wynosi 17 godzin i 50 minut.

Potęga Dobrych Decyzji (wartość 497 zł)

Każdego dnia dokonujesz wyborów. Towarzyszą Ci one już od chwili przebudzenia. Zaraz po otwarciu oczu zastanawiasz się czy już wstać bo praca czeka, czy może jeszcze „kilka minut” poleniuchować. 

Decyzje jakie podjąłeś w przeszłości sprawiły, że jesteś tu gdzie jesteś i masz to co masz, i…czego nie masz.

Być może tak jak i ja w przeszłości dokonałeś kilku złych wyborów. Cóż, jesteśmy tylko ludźmi, więc każdy ma prawo do pomyłki. Sytuacja zaczyna się komplikować, gdy ten sam błąd popełnisz po raz kolejny i kolejny. Dotarłem do badań takich osób jak Daniel Kahneman, Paul Slovic, Amos Tversky, Suzy Welch i wielu innych.

Byłem w szoku kiedy okazało się, że nauka już od dawna wie jak przebiegają behawioralne procesy decyzyjne, ale ta wiedza po prostu nie jest rozpowszechniona. Początkowo zgromadziłem to wszystko na własny użytek, dzięki czemu moje życie stało się lepsze pod każdym względem, ale byłoby grzechem gdybym trzymał tę wiedzę pod kluczem.

Kurs składa się z 12 modułów, a łączna długość nagrań wynosi 4 godziny i 7 minut. 

Power Networking (wartość 697 zł)

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, jak potężny wpływ ma na nas to, kim się otaczamy. Pokażę Ci jak nawiązywać wspaniałe relacje z ludźmi, którzy w Ciebie wierzą, którzy Cię motywują i inspirują. Ludźmi, którzy wyciągną do Ciebie pomocną dłoń, gdy nagle pojawi się na Twojej drodze jakaś bariera.

Z kursu dowiesz się m.in.:

 • Dlaczego musisz poznawać ludzi i jak działać tak żeby samemu być znanym? Jak wejść w relacje
  i współpracować z przedsiębiorcami?
 • Czym i jak się wyróżnić, żeby ważna osoba mogła się w ogóle Tobą zainteresować?
 • Jak zdobyć szacunek wpływowych osób?
 • Co zrobić, aby to z Tobą ludzie chcieli nawiązywać kontakt – wtedy to Ty decydujesz z kim się spotkasz i wręcz przebierasz w ofertach współpracy.
 • Jak poznawać i kierować relacje z ludźmi, którzy znają innych ważnych ludzi tak żeby biznes się kręcił? 

Kurs składa się z 11 modułów, a łączna długość nagrań wynosi 5 godzin i 52 minuty. 

Strategie Nauki Geniuszy 2.0 (wartość 397 zł)

Z tego kursu dowiesz się:

 • Jak przygotować się do zdobywania wiedzy by nauka była skuteczniejsza. Nie po ciężkich treningach, ale od zaraz!
 • Dowiesz się jak mądrze zorganizować swoją naukę – to pozwoli Ci zyskać czas
  na rozwijanie własnych zainteresowań takich jak: gra na instrumencie, sztuki walki, taniec czy cokolwiek innego, z czego musisz rezygnować ze względu na ogromną ilość nauki.
 • Nauczysz się maksymalizować efektywność Twojej nauki.
 • Poznasz wyjątkowe techniki umożliwiające zapamiętywanie informacji 
  od razu eliminując konieczność nużących powtórek.
 • Poznasz techniki pozwalające zmieniać trudne materiały na takie, których będziesz chciał się uczyć z radością.
 • Dowiesz się jak robić skuteczne notatki pozwalające oszczędzać czas nauki
  i powtórek nawet do 90%. Twoje notatki będą zdumiewająco efektywne!

Łączna długość nagrań wynosi 36 godzin i 14 minut.

Marketing Machine (wartość 997 zł)

W twojej firmie musi być wdrożony kompletny system, który zapewni stały napływ Klientów. Nie możesz polegać na nadziei, że w końcu coś się zmieni i nagle pojawią się klienci. To tak nie działa.

Dopóki nie poukładasz wszystkiego tak jak należy, to nie licz na to, że jakaś "niewidzialna siła" sprawi, że telefon będzie dzwonił jak szalony, a klienci będą szturmowali drzwi Twojej firmy.

Piękno systemu "Marketing Machine" polega na tym, że zadziała zarówno dla firm działających stacjonarnie jak i dla tych, które nastawione są głównie na działania internetowe.

Na szkoleniu:

 • Poznasz sekwencję zaskakująco skutecznych metod, aby przyciągnąć, zdobyć i przekonać klienta do zakupu.

 • Nauczysz się pisać teksty i nagrywać video, które ludzie pokochają.
 • Będziesz wiedział jak szybko zamienić osobę, która tylko przegląda stronę internetową (albo ogląda produkty na wystawie) w Klienta, który wielokrotnie do Ciebie wróci.
 • Dowiesz się jak znacznie przyspieszyć budowę relacji z obecnymi i potencjalnymi Klientami.
 • Dostaniesz sprawdzone scenariusze oraz listy „to-do”, żebyś nie musiał uczyć się metodą prób i błędów.
 • Dowiesz się jak szybko zbudować wizerunek eksperta, który sprawia, że przestajesz być sprzedawcą, a jesteś kimś, kogo Klient prosi o rady i wskazówki.

Łączna długość nagrań wynosi 9 godzin i 6 minut.

Think Big! (wartość 397 zł)

Czy po to otwierałeś firmę, żeby myśleć o niej dniami i nocami?

Czy po to chciałeś własnego biznesu, żeby teraz harować jak wół?

Czy zyski z tego co robisz są takie, o jakich marzyłeś?

Odpowiedz sobie szczerze na te pytania.

Wiem, że masz dość zastanawiania się jak przyciągnąć kolejnych klientów i jak zwiększyć sprzedaż. Wiem, bo sam borykałem się z tym przez długie miesiące i wszystko się zmieniło gdy zrozumiałem, że stabilny biznes jest wtedy, kiedy skupiasz się na innych ludziach, na ich potrzebach i na dostarczaniu im rozwiązań.

Z tego kursu dowiesz się:

 • Jak testować nowe pomysły, żeby nie stracić kapitału? Pokażę Ci jak bardzo niskim kosztem sprawdzić czy Twój pomysł w ogóle ma szansę zaistnieć. Jeżeli pominiesz ten etap, to może się okazać, że za jakiś czas będziesz miał długi i kilka tysięcy sztuk produktu, którego nikt nie chce kupić.
 • Skąd brać pomysły, które niemal na 100% będą zyskowne? Krok po kroku wytłumaczę Ci, co musisz zrobić, żeby Twoje produkty i usługi sprzedawały się zanim jeszcze je wyprodukujesz.

 • Jak oceniać sygnały płynące z rynku? Wstępne testy pokażą jak na dłoni jak Twój pomysł odbierany jest przez potencjalnych klientów.

 • Jak wykorzystać zmiany: outsourcing, automatyzacja, globalny zasięg? Świat się zmienia i Ty musisz zmieniać się wraz z nim. Zwłaszcza, że nowe technologie i możliwości niesamowicie ułatwiają życie przedsiębiorcy.

Łączna długość nagrań wynosi 4 godzin i 31 minut.

Zamieniaj Marzenia Na Wydarzenia (wartość 97 zł)

To szkolenie kwestionuje wiele rzeczy, które do tej pory przeczytałeś w ebookach motywacyjnych oraz na blogach o rozwoju osobistym. 

Dlatego muszę Cię ostrzec, że nie wszystko co usłyszysz w tym szkoleniu będzie przyjemne dla Twoich uszu. Usłyszysz rzeczy, które być może Cię wkurzą. Usłyszysz słowa, które mogą zaboleć. Jeśli zabolą, to znaczy, że są prawdziwe. 

Przez ostatnie trzy lata przeczytałem ponad 500 książek o rozwoju osobistym i biznesie. W tym szkoleniu powiem Ci wszystko co wiem na temat wyznaczanie celów, i o czym jestem przekonany, że działa!

Co dokładnie zawiera szkolenie:

 • Poznasz moją historię. Opowiem Ci jakie miałem perypetie w życiu i jak sobie z nimi poradziłem. 
 • Dowiesz się po co w ogóle wyznaczać cele? Co to daje? Dlaczego ich posiadanie jest istotne?
 • Poznasz swoje najgłebsze pragnienia. 
 • Ocenisz Twoją aktualną sytuację życiową, dzięki czemu będziesz miał pełną świadomość tego, nad jakimi obszarami należy pracować. 
 • Poznasz moje podejście do zdobywania wiedzy i aplikowania jej w życie.
 • Nauczysz się strategii zarządzania swoimi priorytetami. Dzięki temu nabierzesz ogromnego rozpędu i zaczniesz marzenia zamieniać na konkretne zadania.

Łączna długość nagrań wynosi 2 godziny i 5 minut.

Motywacja 2.0 (wartość 397 zł)

Być może byłeś na różnego rodzaju szkoleniach na których łamie się deskę ciosem karate, albo chodzi po rozżarzonych węglach. Zwykle uczestnicy takich seminariów są nabuzowani i wydaje im się, że mogą dosłownie góry przenosić.

Jest tylko jeden problem – mija tydzień, emocje opadają i pojawia się zniechęcenie kiedy znów trzeba zabrać się do pracy.

Zdarza się, że wtedy taki człowiek idzie na kolejne szkolenie, bo tamto jednak nie do końca go zmotywowało, albo zmotywowało, ale tylko na kilka dni.

Możesz wyznaczać sobie kary i motywować się marchewkami w różnych kolorach i o różnej długości, ale dopóki nie znajdziesz w sobie prawdziwego motywu, który Ciebie porusza do działania, to zawsze, ale to zawsze takie zabiegi prędzej czy później, będą skazane na porażkę.

Co dokładnie zawiera szkolenie:

 • Kiedy nagrody zewnętrzne nie tylko nie poprawiają efektów, ale wręcz je pogarszają?

 • W jakich okolicznościach i  w stosunku do jakiego typu pracowników nagrody będą skuteczne?

 • Jakie trzy elementy muszą być zagwarantowane, żebyś był zmotywowany do działania?

 • Poznasz sposoby na to, aby Twoja motywacja nie była chwilowym uniesieniem, ale żeby stale utrzymywała się na znacznie wyższym poziomie

  Wszystko w oparciu o liczne eksperymenty i badania naukowe.

BONUS!

Razem z tym szkoleniem dostaniesz zapis dwóch webinarów:

 1. Potężna motywacja - szkolenie online zawierające zestaw najskuteczniejszych strategii motywach. 
 2. Pewność siebie - jeżeli jesteś jedną z tych osób, której brakuje pewności siebie, to koniecznie zobacz to nagranie. Poznasz skuteczne rozwiązania i ćwiczenia zwiększające pewność siebie w grupie ludzi, w kontaktach z płcią przeciwną, czy autorytetami. 

Łączna długość nagrań wynosi 6 godzin i 52 minut.

DNA Autora (wartość 497 zł)

Dostaniesz gotowe schematy działania co masz zrobić krok po kroku, żeby zaplanować, napisać, zrobić korektę i wydać książkę lub ebooka.

Wiem, że w tej chwili przed napisaniem książki mogą jeszcze powstrzymywać Cię takie rzeczy jak:

 • obawa przed tym, że nie jesteś znanym ekspertem
 • brak czasu
 • jest już na rynku sporo książek z tematyki, która Cię pasjonuje
 • brak Ci wiary w siebie
 • nie wiesz w jaki sposób skutecznie promować książkę po jej wydaniu

Jeśli tego typu myśli do tej pory Cię powstrzymywały, to wycisz je na czas czytania tej wiadomości. Doskonale wiem co czujesz i jakie masz obawy ponieważ…

Przeżywałem dokładnie to samo!

To szkolenie pomoże Ci bardzo szybko wynieść swój biznes na zupełnie nowy poziom. Wszystko co dostaniesz jest połączeniem najskuteczniejszych technik, które wykorzystują eksperci z USA z moim osobistym doświadczeniem.

Pomyśl tylko – nad książką lub ebookiem pracujesz tylko raz, a pieniądze z jego sprzedaży będą do Ciebie trafiać latami.

Te dodatkowe środki możesz gromadzić na wymarzone wakacje, samochód lub spłatę kredytu. Możesz także tak jak ja uczynić z tego pełnoetatowe zajęcie budując całą linię kolejnych usług oraz produktów audio-video.

Łączna długość nagrań wynosi 5 godzin i 48 minut.

Dostajesz na tacy 8 lat mojego doświadczenia
- gotowe, skuteczne i proste do skopiowania metody działania

Tak! Dokładnie tak jest.

Z tych materiałów dowiesz się:

 • Jakie strategie stosuję, żeby utrzymać determinację do działania?
 • Co robię, żeby mieć więcej energii?
 • Jak wyznaczam i planuję swoje cele? Krok po kroku pokażę Ci co robię i z jakich narzędzi korzystam
 • Dowiesz się w jaki sposób buduję relacje, jak poznaję wpływowe osoby i jakie taktyki stosuję, żeby to ludzie chcieli poznać mnie ;) 
 • Będziesz wiedział jak się uczę, jak notuję, jakie strategie stosuję do zapamiętywania informacji
 • Dostaniesz całe moje know-how odnośnie pisania tekstów, które ludzie uwielbiają, oraz ebooków osiągających świetne wyniki sprzedażowe
 • Zobaczysz w jaki sposób można mnóstwo rzeczy zautomatyzować w biznesie zarabiania na wiedzy
 • Dowiesz się w jaki sposób odkryć swoje mocne strony i jak stworzyć z nich unikalną wartość
 • Będziesz skoncentrowany niczym laser zamiast przeskakiwać z kwiatka na kwiatek
 • A jakby tego wszystkiego było mało, to pokażę Ci jakie metody marketingowe stosowałem
  i stosuję, żeby przyciągać na swoje strony dziesiątki tysięcy ludzi

Zazdroszczę Ci!

Przez te 8 lat popełniłem dużo błędów, podjąłem wiele złych decyzji (później nauczyłem się podejmować lepsze decyzje i przyniosło to tak szokujące rezultaty, że zrobiłem o tym kurs), które kosztowały mnie górę pieniędzy.

A Ty masz okazję bardzo, ale to bardzo skrócić sobie drogę do wspaniałych rezultatów w życiu osobistym i zawodowym.

To trochę tak, jakbyś przeleciał odrzutowcem nad zakorkowanymi ulicami!

Teraz zdradzę Ci coś bardzo osobistego.

Jak być może wiesz w lutym 2014 roku urodziła się moja córeczka Anastazja.

Nie chcę być jednym z tych ojców, którzy harują jak woły od rana do nocy i później mówią dziecku: „przecież ja to wszystko robię dla Ciebie”.

Moi przyjaciele mówili mi, że dzieci rosną zaskakująco szybko i żadne zabawki, żadne domki dla lalek, żadne gadżety, ani kolonie nie zastąpią dziecku czasu jaki z nim spędzasz.

Nie wiem jak Ty, ale…

ja chcę widzieć jak moje
dziecko dorasta.

Chciałem słyszeć jak mówi pierwsze słowa i widzieć jak robi pierwsze kroki. Miałem możliwość być przy tych momentach i nie sposób opisać jak takie wydarzenia łapią za serducho.

Z dzisiejszej perspektywy wiem, że było warto.

Pracuję znacznie mniej, mam więcej czasu dla rodziny i odczuwam takie zwykłe poczucie szczęścia.

Mam klientów, którzy mówią, że jestem Geniuszem marketingu, bo jak ktoś zaczyna się interesować rozwojem osobistym, to nie sposób na mnie nie trafić.

To jest Fakt.

Bardzo dużo czasu, energii i pieniędzy włożyłem w to, żeby być widocznym. Dzisiaj, mając odpowiednią wiedzę rozwijam firmę pięć razy szybciej. 

Dlatego stwierdziłem, że skoro te metody tak bardzo pomogły mnie, to trzymanie ich „pod kluczem”…

jest wręcz przestępstwem…

Postanowiłem, że zorganizuję promocję na materiały, które wyprzedzają pod kątem zaawansowania wszystko co do tej pory znałeś i stosowałeś.

Tą promocją kończę pewien etap swojego życia i daję Ci szansę zdobycia za bezcen kursów, ktorych wartość jest kilkadziesiąt razy większa.

Po tej promocji kursy zostaną całkowicie wycofane ze sprzedaży.

„Dobrze Bartek, to ma sens. 
Powiedz ile to wszystko jest warte?”

Wartość wszystkich kursów wynosi łącznie 6108 zł. Łączna długość wszystkich nagrań wynosi ponad 113 godzin!

Gdybyś chciał zaledwie połowę tego materiału przerobić z coachem w cztery oczy, to musiałbyś wydać ok. 20000 zł. Ceny dobrych konsultantów zaczynają się od 500 zł za godzinę. Minusem jest to, że nie zapamiętasz wszystkiego o usłyszysz na sesji, bo ta wiedza ulatuje! Znasz jakiegoś coacha, który nagrywałby spotkania z klientami, żeby oni mogli tego na spokojnie ponownie posłuchać? Ja też nie znam.

Jeszcze raz: masz na wyciągnięcie ręki produkty za ponad sześć tysięcy złotych, a cena dla Ciebie to 397zł lub 697zł (w zależności od pakietu, który wybierzesz). Ta cena jest skandalicznie niska!

Prosta matematyka pokazuje, że za każdą godzinę (przy pełnej opcji) zapłacisz jedynie 6,16 zł -
to pięć razy taniej niż jakiekolwiek korepetycje.

Nawet gdybyś nie robił ćwiczeń, a tylko słuchał nagrań podczas biegania czy jazdy samochodem, to i tak zrobisz w życiu potężny progres. Masz moje słowo.

Daję Ci nie tylko wędkę. Dostajesz ode mnie rybę, zestaw przynęt, a nawet cały staw! Bierzesz to?

TAK, GWARANTUJĘ TWOJĄ SATYSFAKCJĘ!

Wiem jedno, to nie jest powszechna wiedza, którą bezproblemowo znajdziesz w Internecie. Nawet, jeśli już byłeś na szkoleniach i czytałeś książki, to otrzymasz mnóstwo bezcennych wskazówek, które przeniosą Twoją motywację, pewność siebie i determinację na nowy, wyższy poziom.

Jeżeli więc zależy Ci na tym, by zmienić swoje życie osobiste i zawodowe – co stoi na przeszkodzie, by sprawdzić te szkolenie?

Wiem, jak to jest, gdy kupuje się przez Internet.

Oferta ofertą, ale zawsze zastanawiamy się, jak to naprawdę w środku wygląda? Jak on ma zamiar spełnić te wszystkie cudowne obietnice? I powiem Ci – jest tylko jeden sposób, by się o tym przekonać.

MUSISZ TO ZOBACZYĆ. Dlatego kup sobie teraz ten kurs. Obejrzyj wszystkie nagrania. Zacznij odpowiadać na kolejne pytania. Zobacz, co się wydarzy, gdy poprowadzę Cię za rękę przez cały proces tworzenia takiego życia, o jakim Ci się nie śniło.

Jestem tak pewny jakości, wartości i unikalności tej wiedzy, że GWARANTUJĘ TWOJĄ SATYSFAKCJĘ.

Biorę na siebie całe ryzyko Twojej decyzji. Daję Ci 30 dni GWARANCJI SATYSFAKCJI liczonej od momentu zakupu dostępu do kursu. Masz 30 dni na przekonanie się, jak unikalna i wartościowa dla Ciebie będzie ta wiedza, jak wiele zmieni się w Twoim życiu i biznesie.

Jeśli w ciągu 30 dni od momentu opłacenia dostępu do kursu z jakiegoś powodu uznasz, że nie jesteś zadowolony/a, napisz do nas na kontakt@bartekpopiel.pl, a otrzymasz zwrot wpłaconych pieniędzy.

To trochę jak jazda próbna samochodem. Weź ten kurs na próbę na 30 dni.

PASUJE Ci taki układ?

Wiem, że być może podchodzisz do tego z lekkim niedowierzaniem jednak pomyśl: pracuję na swoje nazwisko ponad 8 lat, prowadzę jeden z najpopularniejszych blogów, publikuję swoje wyniki i pokazuję swoją rodzinę.

Musiałbym być kompletnym idiotą stawiając na szali to wszystko i nie będąc pewnym jakości tego, co oferuję. Jeśli znasz mój blog, to wiesz, że zawsze daję bardzo praktyczne materiały.

Teraz uważaj: Skoro taka wiedza jest w darmowych materiałach, to pomyśl co kryje się w płatnej wersji ;)

„Bartku jak dokładnie wyglądają twoje kursy?”

Już tłumaczę. Zarówno kurs jak i wszystkie bonusy zamieszczone są na platformie ementor.pl. Kursy są w całości online. Nie wysyłamy żadnych paczek, płyt itp.

Materiały video, pliki mp3 oraz ćwiczenia masz dostępne na platformie. Dzięki temu możesz korzystać z kursu gdziekolwiek jesteś. Materiały możesz również pobrać na dysk swojego komputera lub tableta.

Zaraz po zaksięgowaniu płatności masz dostęp do całej wiedzy co oznacza, że możesz zacząć z tego korzystać już dzisiaj. Kiedyś musiałbyś czekać na listonosza aż przyniesie paczkę. Dzisiaj możesz mieć to nawet za 5 minut. Płatności realizowane są przez system „tPay.com”, który świetnie współgra z większością polskich banków, dzięki czemu do wszystkiego masz dostęp po kilku minutach. Karty i paypal również działają błyskawicznie.

Oto co zawierają pakiety:

4714 zł

Twoja inwestycja: 397 zł 

6108 zł

Twoja inwestycja: 697 zł

Ta promocja zakończy się za:

Dla kogo jest ten zestaw?

Ten pakiet jest dla osób, które:

 1. Czują, że nadszedł czas na zmianę
 2. Są otwarte na nową wiedzę
 3. Zdają sobie sprawę z tego, że aby przyszły efekty, to jednak trzeba wziąć się w garść i zabrać do roboty
 4. Mają dość kręcenia się w kółko i przeskakiwania z kwiatka na kwiatek
 5. Chcą odkryć swoją życiową misję i mocne strony

Jeśli jesteś taką osobą, to zapraszam na pokład :-)

Ten pakiet nie jest dla osób które:

 1. Myślą tylko o tym jak zarobić, a się nie narobić
 2. Nie chcą wziąć odpowiedzialności za własne życie
 3. Mają postawę roszczeniową i uważają, że im z zasady wszystko się należy
 4. Chcą zdobytą na kursie wiedzę wykorzystać w nieetyczny sposób


Przez ostatnie dwa dni nauczyłam się ekstremalnie dużo. Był to fantastycznie wykorzystany czas. Bartek jest osobą bardzo charyzmatyczną. Jest fantastycznym mówcą i ma niesamowitą energię. Bardzo dużo z siebie daje i to się udziela, ponieważ uczestnicy też chcą dawać z siebie jak najwięcej.

Byłam także na szkoleniu z produktywności i wiele zmieniło się w moim życiu. To co wskazał Bartek daje mi o wiele lepsze efekty niż to co ja chciałam zastosować.
Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, masz własną firmę lub chcesz ją mieć, i poszukujesz konkretnej wiedzy za rozsądne pieniądze to przyjdź na szkolenie Bartka.

Gabriela Dziewa-Ostapiuk

Właścicielka kancelarii podatkowej

Nazywam się Kinga Taukert i jestem fotografem. Tak jak wielu artystów miałam ten problem, że w swojej działalności chciałam się skupić wyłącznie na stronie artystycznej. Nie myślałem o tym, że zaniedbuję stronę biznesową mojej działalności.

Na szczęście mam przyjaciół, którzy mi doradzili, że powinnam coś z tym zrobić i polecili mi szkolenia Bartka, o którym nic nie wiedziałam. Sprawdziłam stronę internetową, poczytałam i stwierdziłam, że warto spróbować.

Już po 15 minutach szkolenia wiedziałam, że dobrze trafiłam. Te dwa dni to był dobrze zainwestowany czas. Bartek otworzył mi oczy na rzeczy, o których do tej pory w ogóle nie myślałam. Myślę, że dzięki jego radom mój biznes lepiej się rozwinie

Kinga Taukert

Fotograf, StudioNavigo.pl

Mam ponad 30 lat doświadczenia w biznesie, ale dwa lata temu postanowiłem zmienić swoje życie i zainteresowałem się marketingiem sieciowym. Dla mnie najlepszym trenerem jest Bartek Popiel. Mam prawie wszystko co wydał, słucham tego w samochodzie, a wręcz się tym „karmię”.

Nie mogłem nie pojawić się na szkoleniu na żywo. Chciałem uścisnąć rękę Bartkowi i podziękować za wszystko co nieświadomie dla mnie zrobił. Bardzo wpłyną na zmianę mojego sposobu myślenia, uświadomił mi moje słabe punkty i pokazał jak z tego wyjść.

Wojciech Borna

DuoLife

Teraz jest czas, aby podjąć rozsądną decyzję 
i dołączyć do grona uczestników

Tak Bartku, jestem gotowy!

 • Wiem, że w Twoich kursach poznam strategie, które pomogą mi niesłychanie zwiększyć motywację, pewność siebie, wiedzę na temat planowania, budowania relacji i marketingu.
 • Wiem, że z niektórymi technikami będę musiał obchodzić się bardzo ostrożnie i obiecuję Ci, że wykorzystam je tylko w etyczny sposób.
 • Rozumiem, że promocja trwa tylko do momentu aż zegar zakończy odliczanie i później nie będę miał możliwości, żeby nabyć ten pakiet w tak obłędnej cenie.
 • Wiem, że dostaję 30-dniową gwarancję satysfakcji i rozumiem, że w tym czasie mogę bez żadnych przeszkód sprawdzać i wdrażać strategie, których nauczę się z Twoich szkoleń.
 • Wiem, że dostanę mnóstwo wiedzy, dzięki której mogę zrobić ogromny progres, i obiecuję Ci, że zrobię z niej dobry użytek.
 • Rozumiem, że najszybszy wzrost z inwestycji uzyskam tylko i wyłącznie wtedy, kiedy rzeczywiście zastosuję w praktyce to, co poznam na kursach

4714 zł

Twoja inwestycja: 397 zł 

6108 zł

Twoja inwestycja: 697 zł

Ta promocja zakończy się za:

Ten kurs przyniesie Ci efekty, o których być może nawet nie masz odwagi jeszcze marzyć. Będziesz po prostu zmieniał się niesamowicie szybko.

Serdecznie pozdrawiam,

- Bartek Popiel

bartek_podpis

 

PS. Czekanie nic nie da. Upływający czas mija bezpowrotnie, a z każdym kolejnym rokiem stajemy się po prostu coraz starsi. Samo nic się nie zmieni. Najwięksi sportowcy świata mają swoich trenerów. Najwięksi biznesmeni i menedżerowie – również. Dlatego nie pozwól na to, że zostaniesz sam ze sobą, bez żadnej opieki. Pozwól mi zaopiekować się Tobą i poprowadzić do lepszej przyszłości, w której stajesz się zwycięzcą i liderem.

PPS. Jeśli chciałbyś sam dojść do tych informacji, musiałbyś prowadzić skrzętne analizy przez lata oraz wydać górę pieniędzy. Dlatego skróć sobie drogę i oszczędź swój CZAS. Wiem, że możesz być trochę sceptyczny. Moja propozycja jest bardzo prosta. Możesz sam osądzić czy program jest wart Twojej uwagi. Testuj program przez 30 dni zanim podejmiesz decyzję czy go zatrzymać. Teraz nadszedł czas, aby pójść w ślady moich najlepszych klientów. Kliknij tutaj i dołącz do kursu.

 

Pytania: 

1."Bartek, mam niektóre Twoje kursy. Czy istnieje możliwość wymiany tego co mam na coś innego?"

Niestety tym razem nie ma takiej możliwości. Po prostu w tych pakietach są wszystkie moje najlepsze produkty. Jeżeli posiadasz moje kursy, to wiesz, że i tak ta okazja jest szokująca i warto wziąć pakiet dla pozostałych produktów.

2."Bartku, który pakiet mam wybrać? Różnica między pakietami to 300zł i nie wiem czy warto je dołożyć za te dwa kursy."

W pakiecie Gold znajdują się dodatkowo nagrania ze szkoleń "Power Networking", oraz "Marketing Machine". Każde z nich jest zapisem dwudniowych szkoleń, na których podawałem bardzo cenne informacje. Możesz przeczytać sobie pełne opisy obu kursów:

Aby przeczytać pełny opis "Power Networking" kliknij tutaj.

Aby przeczytać pełny opis "Marketing Machine" kliknij tutaj.

Jeżeli zamierzasz zmienić pracę, prowadzisz lub zamierzasz prowadzić własną firmę, to te dwa kursy są obowiązkowe. 

3."Nie mam konta, a bardzo chcę mieć te kursy. Jak mogę zapłacić?"

Po przejściu do płatności jest opcja, żeby zapłacić przekazem pocztowym. Także możesz kupić kursy nawet jeśli nie posiadasz konta.

4. "Bartku, ta promocja jest obłędna, ale teraz nie mam środków. Czy planujesz ją powtórzyć?"

Nie. To ostatnia szansa, by zdobyć te kursy za ułamek ceny. Po jej zakończeniu promocji kursy zostaną wycofane z promocji. 

5. "Dużo jeżdżę, czy kursy są tylko w postaci video, czy także mp3?"

W mp3 dostępne są takie kursy jak: Twoja Prawdziwa Moc, Totalna Metamorfoza, Extreme Productivity, Power Networking, Jak podejmować mądre decyzje. 

W pozostałych nagraniach czasami coś rysuję, pokazuję obrazy, więc moim zdaniem dobrze mieć wtedy ekran przed oczami. Jednak możesz samodzielnie wyciągnąć ścieżkę audio z nagrań przy pomocy bezpłatnego programu "Free Audio Extractor". 

 

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.